Lagenda Inflator 5.0 B322-50 - profesjonalna pompka do balonów

Profesjonalna pompka do balonów marki Lagenda, znanej z jakości i wytrzymałości.

  • Żadne dane, przekazane przez rejestrujących się nie zostaną przekazane żadnym osobom, ani podmiotom w celach innych, niż bezpośrednia realizacja zleconych zamówień. Żadne dane, przekazane przez rejestrujących się nie zostaną przekazane żadnym osobom, ani podmiotom w celach innych, niż bezpośrednia realizacja zleconych zamówień.
  • Zamówiony towar przygotowujemy do wysyłki po opłaceniu wystawionej faktury pro-forma. Towary z naszego magazynu wysyłamy w ciągu 3 dni. Towary zamówione z europejskich magazynów wysyłamy w 24 godziny po otrzymaniu ich od naszych partnerów. Zamówiony towar przygotowujemy do wysyłki po opłaceniu wystawionej faktury pro-forma. Towary z naszego magazynu wysyłamy w ciągu 3 dni. Towary zamówione z europejskich magazynów wysyłamy w 24 godziny po otrzymaniu ich od naszych partnerów.
  • Z uwagi na charakter "sklepu" (platforma B2B służąca zamówieniom specjalistycznego towaru i sprzętu dla profesjonalistów) nie ma możliwości zwrotu kupionego u nas towaru. Określenie "sklep" używane jest umownie, a niniejsza strona jest platformą służącą do ułatwienia wyboru i złożenia zamówienia. Z uwagi na charakter "sklepu" (platforma B2B służąca zamówieniom specjalistycznego towaru i sprzętu dla profesjonalistów) nie ma możliwości zwrotu kupionego u nas towaru. Określenie "sklep" używane jest umownie, a niniejsza strona jest platformą służącą do ułatwienia wyboru i złożenia zamówienia.

Lagenda B32250 czyli Inflator 5.0 (następca legendarnego Inflator 4.0+) to najwyższy standard w napełnianiu balonów lateksowych. Podaje stabilny strumień powietrza o stałym ciśnieniu. Pompka ma zaawansowane programowanie (można ustawić stałą wielkość balonów za pomocą ilości dozowanego powietrza) oraz licznik napełnionych balonów. Wielkość balonów można zapamiętać pod 5 przyciskami aby błyskawicznie przełączać się pomiędzy potrzebnymi wielkościami. Na każdej z końcówek można ustawić różne wielkości, co w połączeniu z balonami Sempertex daje zawsze idealnie powtarzalny efekt - każdy balon Sempertex tego samego typu napełniony tą samą ilością powietrza będzie dokładnie taki sam!

Nowością w wersji 5.0 jest funkcja "ogranic" podająca różne dozy powietrza do konstruowania dekoracji organicznych oraz bluetooth i współpraca ze smartfonem. 

Może być sterowana za pomocą przycisku na obudowie lub za pomocą nożnego pedału (dostępnego oddzielnie). Pompka wytrzymuje duże obciążenia - setki balonów pod rząd). Mając własne chłodzenie podaje do balonów powietrze o takiej samej temperaturze nawet po kilkuset balonach napełnianych podrząd! Urządzenie jest idealne dla baloniarzy i agencji eventowych obsługujących duże imprezy z tysiącami balonów. Każdy balon napełni do tej samej wielkości, zrobi to szybko i nawet się nie zagrzeje!

W komplecie znajduje się urządzenie, trzy dysze (jedna zapasowa), przewód zasilający, pedał do sterowania nożnego z przewodem oraz torba transportowa. Urządzenie objęte jest pełną gwarancją producenta, realizowaną w naszym, autoryzowanym serwisie. Przy zakupie w naszym salonie, szkolenie z obsługi urządzenia gratis!

LAG B322-50