Lagenda B363 - profesjonalna stacja napełniająca balony

Profesjonalna stacja napełniająca helem i powietrzem do balonów lateksowych, foliowych i BubblesR od znanej i cenionej marki Lagenda, znanej z najwyższej jakości i wytrzymałości.

  • Żadne dane, przekazane przez rejestrujących się nie zostaną przekazane żadnym osobom, ani podmiotom w celach innych, niż bezpośrednia realizacja zleconych zamówień. Żadne dane, przekazane przez rejestrujących się nie zostaną przekazane żadnym osobom, ani podmiotom w celach innych, niż bezpośrednia realizacja zleconych zamówień.
  • Zamówiony towar przygotowujemy do wysyłki po opłaceniu wystawionej faktury pro-forma. Towary z naszego magazynu wysyłamy w ciągu 3 dni. Towary zamówione z europejskich magazynów wysyłamy w 24 godziny po otrzymaniu ich od naszych partnerów. Zamówiony towar przygotowujemy do wysyłki po opłaceniu wystawionej faktury pro-forma. Towary z naszego magazynu wysyłamy w ciągu 3 dni. Towary zamówione z europejskich magazynów wysyłamy w 24 godziny po otrzymaniu ich od naszych partnerów.
  • Z uwagi na charakter "sklepu" (platforma B2B służąca zamówieniom specjalistycznego towaru i sprzętu dla profesjonalistów) nie ma możliwości zwrotu kupionego u nas towaru. Określenie "sklep" używane jest umownie, a niniejsza strona jest platformą służącą do ułatwienia wyboru i złożenia zamówienia. Z uwagi na charakter "sklepu" (platforma B2B służąca zamówieniom specjalistycznego towaru i sprzętu dla profesjonalistów) nie ma możliwości zwrotu kupionego u nas towaru. Określenie "sklep" używane jest umownie, a niniejsza strona jest platformą służącą do ułatwienia wyboru i złożenia zamówienia.

Lagenda B363 to najwyższy standard w napełnianiu balonów. Podaje stabilny strumień powietrza lub helu o stałym ciśnieniu. Stacja ma zaawansowane programowanie: można ustawić stałą wielkość balonów za pomocą ilości dozowanego helu, licznik napełnionych balonów a na wyjściu do balonów foliowych ma automatyczne odcięcie po osiągnięciu właściwego ciśnienia w balonie. Ponadto ma osobne wyjście do balonów Bubbles(R) lub Orbz. Programowanie dawki powietrza lub helu w połączeniu z balonami Sempertex daje zawsze idealnie powtarzalny efekt - każdy balon Sempertex tego samego typu napełniony tą samą ilością powietrza lub helu będzie dokładnie taki sam!

Może być sterowana za pomocą przycisku na obudowie lub za pomocą nożnego pedału (w komplecie). Stacja wytrzymuje duże obciążenia - setki balonów pod rząd).

Oferujemy pełną obsługę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W komplecie znajduje się:

  • urządzenie,
  • dwie dysze (jedna zapasowa),
  • przewód zasilający,
  • pedał do sterowania nożnego z przewodem
  • torba transportowa,
  • polska instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

Urządzenie objęte jest pełną gwarancją producenta, realizowaną w naszym, autoryzowanym serwisie. Przy zakupie w naszym salonie szkolenie z obsługi urządzenia gratis!

TUTAJ znajduje się prezentacja możliwości urządzenia. 

LAG B363