Balony Sempertex

Balony Sempertex

Rodzaje Balonów:

Balony Sempertex dostępne w Balonolandia pochodzą z oficjalnego, europejskiego łańcucha dystrybucyjnego: Sempertex-Europe. Balonolandia, jako oficjalny partner Sempertex-Europe gwarantuje stały dostęp do pełnej oferty balonów w cenach rekomendowanych dla całej Europy.

Wysoka jakość balonów Sempertex

Balonolandia nie przetrzymuje lokalnie dużych ilości balonów dla tego oferowane przez nas balony zawsze są świeże. Dostępność pełnej palety wzorów i kolorów pociąga za sobą konieczność sprowadzania ich z centralnego magazynu, który znajduje się w Genk w Belgii. Dla tego zamawiając balony trzeba liczyć się z czasem dostawy od 1 – 3 tygodni.

W zamian jednak otrzymujemy balony najwyższej światowej jakości. Firma Sempertex gwarantuje utrzymanie jednolitego koloru i kształtu swoich balonów nie tylko w ramach jednego opakowania czy serii, ale zawsze (pod warunkiem prawidłowego ich przechowywania w suchym, ciemnym pomieszczeniu).

Poza najwyższą jakością oferujemy produkt, który jest na wskroś ekologiczny! Produkcja balonów Sempertex odbywa się w jednym miejscu w Kolumbii, w sercu lasów deszczowych a jednym z kluczowych elementów produkcji tych balonów jest pozyskiwanie mleczka kauczukowego podczas nasadzania nowych drzew! Warto pamiętać kupując balony, że Sempertex znacząco przyczynia się do rozwoju lasów deszczowych.