O nas:

Balonolandia

Balonolandia to firma zajmująca się balonami - to tak w skrócie. Mamy salon w Katowicach, dostarczamy balony na wszelkie imprezy i eventy, dekorujemy, organizujemy wypuszczanie balonów oraz wszelkie inne przejawy aktywności balonowej. Od zawsze staramy się poszerzać, polepszać i usprawniać to, co robimy. Dla tego szukając dobrego dostępu do balonów odpowiedniej jakości, trafiliśmy na Sempertex. Po roku współpracy jako zwykły klient rozszerzyliśmy naszą współpracę do statusu "oficjalnego partnera", która daje nam możliwość odsprzedaży całego asortymentu. 

Przedsięwzięcie o nazwie Lagenda-Polska przygotowywaliśmy z naszymi partnerami wiele, wiele miesięcy. Poza ofertą handlową naszym klientom oferujemy kompetentne doradztwo, dobrze wyposażony serwis oraz dostęp zarówno do części zamiennych, jak i elementów, które się zużywają bądź zwyczajnie gubią. Znamy sprzęt Lagenda i wiemy, jak z nim postępować. 

Nasz cel

Celem naszego serwisu jest oferowanie takiego poziomu usług, jakiego sami byśmy sobie życzyli jako dekoratorzy i sklep balonowy. Oferujemy szeroką gamę dobrej jakości balonów oraz sprzęt i akcesoria do pracy z balonami. Sami na tym pracujemy na co dzień i zapraszamy do korzystania z naszej oferty w której poza samymi produktami zapewniamy kompetentną wiedzę na ich temat. 

Firma

Balonolandia-hurt należy do:

PW Joanna Musiatowicz
NIP 634-191-82-74