Foliowe worki do transportu balonów

Bukiet balonów, jeśli jest ładnie skomponowany, może być świetną ozdobą uroczystości. Sztuka jednak polega na tym, aby na ową uroczystość taki bukiet dostarczyć w całości. Nie zawsze bowiem jest czas i możliwość, aby dowieźć na miejsce balony luzem i dopiero w docelowej lokalizacji ładnie je skomponować.

Foliowe worki do transportu balonów Balonolandia 4Pro

W naszym klimacie największym wrogiem dostawców jest wiatr. W ciągu sekundy ten nasz niewidzialny przeciwnik może zrobić takie zamieszanie, które odkręcać (i to dosłownie) będziemy kilkanaście a czasem i kilkadziesiąt minut.

Z pomocą przychodzą nam foliowe worki do transportu balonów. Niestety w powszechnej sprzedaży dostępne są worki na śmieci, które nadają się dość umiarkowanie na te najmniejsze bukieciki stawiane na stołach. Dodatkowym utrudnieniem jest grubość folii a przez to jej ciężar. Wszak są to worki na śmieci i powinny być wytrzymałe. Dla nas jest to właściwie bez znaczenia. Jednak przez swój ciężar sprawiają one, że bukiecik przestaje się unosić i staje się dość kłopotliwy w transporcie.

Prawdziwy problem jednak zaczyna się przy dostawie dużego bukietu przeznaczonego do ustawienia na podłodze. Ma on bowiem nierzadko ponad dwa metry i właśnie taki bukiet jest najbardziej podatny na splątanie i najtrudniejszy do rozplątania!

worki do transportu balonów
worek do transportu balonów

Wprowadziliśmy do sprzedaży zestawy worków o rozmiarach 220 na 106 cm. Jesteśmy już po pierwszych testach – wszak sami też (a właściwie przede wszystkim) na co dzień pracujemy w tej branży. Efekt jest więcej, niż zadowalający: bukiet balonów mający ponad dwa metry daje się zamknąć w takim worku bez problemu! Balony na szczycie można bez obaw nieco ścisnąć – nic im się w transporcie nie stanie – tak, aby worek zawiązać. Najprostsza i najszybsza metoda, to ustawienie bukietu na rozłożonym worku, wciągnięcie go na bukiet od dołu i zawiązanie u góry.

Foliowe worki do transportu balonów Balonolandia 4Pro

Bukiet taki później przenosimy trzymając za obciążnik z dołu i węzeł z góry. Dzięki workowi nawet jeśli (przez swoją wielkość) całość nam się nieco zegnie, absolutnie nie ma się czego obawiać – dzięki gładkiej, foliowej powłoce nic się nie będzie plątało. Co więcej: po wyjściu ze sklepu/pracowni podmuch wiatru przy wstawianiu do auta nic bukietowi nie zrobi. W aucie również: bukiety dzięki workom mamy od siebie odseparowane więc nagle ładowność samochodu nam się gwałtownie zwiększa. Przecież nie musimy ich stawiać daleko od siebie – nie poplączą się między sobą!

Najlepsze jednak jest na końcu: wchodzimy na miejsce (triumfalnie – koniecznie!) z bukietem w worku, stawiamy go na podłodze, odwiązujemy górę, ściągamy ją w dół i… bukiet wygląda dokładnie tak, jak w naszej pracowni. No… może te balony na szczycie trzeba będzie delikatnie poprawić. Ale uwierzcie mi, to tylko wywoła dobre wrażenie na kliencie (wszakże jesteśmy troskliwi!).

Worki do transportu balonów sprzedawane są po 25 sztuk, co powinno wystarczyć na większość okazji nawet przy dość dużym ruchu, bowiem według nas są one wielorazowe i bez większego problemu po użyciu można je zwinąć i przygotować do ponownego użycia. Jak na worek foliowy cena nie jest niska, ale już jednorazowe użycie pokaże Wam, że oszczędzają tyle czasu i nerwów, że warte są swojej ceny. Polecamy i zapraszamy!

Worki i inne akcesoria możesz zamówić tu

Dodaj komentarz