Lagenda Inflator 5.0 B322-50 – profesjonalna pompka do balonów

3 525,76  netto

Lagenda Inflator 5.0 B322-50 – profesjonalna pompka do balonów Inflator 5.0 marki Lagenda, znanej z jakości i wytrzymałości.

Brak w magazynie

Opis

Lagenda Inflator 5.0 B322-50 – profesjonalna pompka do balonów

Lagenda B32250 czyli Inflator 5.0 (następca legendarnego Inflator 4.0+) to najwyższy standard w napełnianiu balonów lateksowych. Podaje stabilny strumień powietrza o stałym ciśnieniu. Pompka ma zaawansowane programowanie (można ustawić stałą wielkość balonów za pomocą ilości dozowanego powietrza) oraz licznik napełnionych balonów. Wielkość balonów można zapamiętać pod 4 przyciskami aby błyskawicznie przełączać się pomiędzy potrzebnymi wielkościami. Na każdej z końcówek można ustawić różne wielkości, co w połączeniu z balonami Sempertex daje zawsze idealnie powtarzalny efekt – każdy balon Sempertex tego samego typu napełniony tą samą ilością powietrza będzie dokładnie taki sam!

Nowością w wersji 5.0 jest funkcja „ogranic” podająca różne dozy powietrza do konstruowania dekoracji organicznych oraz Bluetooth i współpraca ze smartfonem za pomocą firmowej aplikacji.
Lagenda Inflator 5.0 może być sterowana za pomocą przycisku na obudowie lub za pomocą nożnego pedału (dostępnego w komplecie). Pompka wytrzymuje duże obciążenia – setki balonów pod rząd. Mając własne chłodzenie podaje do balonów powietrze o takiej samej temperaturze nawet po kilkuset balonach napełnianych cięgiem! Urządzenie jest idealne dla baloniarzy i agencji eventowych obsługujących duże imprezy z tysiącami balonów. Każdy balon napełni do tej samej wielkości, policzy je szybko i nawet się nie zagrzeje!

W komplecie znajduje się:

  • pompka Inflator v5.0,
  • trzy dysze (jedna zapasowa),
  • przewód zasilający,
  • pedał do sterowania nożnego z przewodem,
  • polska instrukcja obsługi,
  • torba transportowa.

Urządzenie objęte jest pełną gwarancją producenta, realizowaną w naszym, autoryzowanym serwisie. Przy zakupie w naszym salonie, szkolenie z obsługi urządzenia gratis!

Porównanie pompek Lagenda B322

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lagenda Inflator 5.0 B322-50 – profesjonalna pompka do balonów”