Lagenda Inflator 5.0 B322-50 – profesjonalna pompka do balonów

Ceny widoczne po zalogowaniu

Lagenda Inflator 5.0 B322-50 – profesjonalna pompka do balonów Inflator 5.0 marki Lagenda, znanej z jakości i wytrzymałości.

Opis

Lagenda Inflator 5.0 B322-50 – profesjonalna pompka do balonów

Lagenda B32250 czyli Inflator 5.0 (następca legendarnego Inflator 4.0+) to najwyższy standard w napełnianiu balonów lateksowych. Podaje stabilny strumień powietrza o stałym ciśnieniu. Pompka ma zaawansowane programowanie (można ustawić stałą wielkość balonów za pomocą ilości dozowanego powietrza) oraz licznik napełnionych balonów. Wielkość balonów można zapamiętać pod 4 przyciskami aby błyskawicznie przełączać się pomiędzy potrzebnymi wielkościami. Na każdej z końcówek można ustawić różne wielkości, co w połączeniu z balonami Sempertex daje zawsze idealnie powtarzalny efekt – każdy balon Sempertex tego samego typu napełniony tą samą ilością powietrza będzie dokładnie taki sam!

Nowością w wersji 5.0 jest funkcja „ogranic” podająca różne dozy powietrza do konstruowania dekoracji organicznych oraz Bluetoothi współpraca ze smartfonem za pomocą firmowej aplikacji.
Lagenda Inflator 5.0 być sterowana za pomocą przycisku na obudowie lub za pomocą nożnego pedału (dostępnego w komplecie). Pompka wytrzymuje duże obciążenia – setki balonów pod rząd. Mając własne chłodzenie podaje do balonów powietrze o takiej samej temperaturze nawet po kilkuset balonach napełnianych cięgiem! Urządzenie jest idealne dla baloniarzy i agencji eventowych obsługujących duże imprezy z tysiącami balonów. Każdy balon napełni do tej samej wielkości, policzy je szybko i nawet się nie zagrzeje!

W komplecie znajduje się:

    • pompka Inflator v5.0,
    • trzy dysze (jedna zapasowa),
    • przewód zasilający,
    • pedał do sterowania nożnego z przewodem,
    • torba transportowa.

Urządzenie objęte jest pełną gwarancją producenta, realizowaną w naszym, autoryzowanym serwisie. Przy zakupie w naszym salonie, szkolenie z obsługi urządzenia gratis!

Porównanie pompek Lagenda B322

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lagenda Inflator 5.0 B322-50 – profesjonalna pompka do balonów”