Lagenda B231 - profesjonalna pompka do balonów

Profesjonalna pompka do balonów do modelowania Lagenda "Junior" B231. Światowy standard wśród twisterów.

  • Żadne dane, przekazane przez rejestrujących się nie zostaną przekazane żadnym osobom, ani podmiotom w celach innych, niż bezpośrednia realizacja zleconych zamówień. Żadne dane, przekazane przez rejestrujących się nie zostaną przekazane żadnym osobom, ani podmiotom w celach innych, niż bezpośrednia realizacja zleconych zamówień.
  • Zamówiony towar przygotowujemy do wysyłki po opłaceniu wystawionej faktury pro-forma. Towary z naszego magazynu wysyłamy w ciągu 3 dni. Towary zamówione z europejskich magazynów wysyłamy w 24 godziny po otrzymaniu ich od naszych partnerów. Zamówiony towar przygotowujemy do wysyłki po opłaceniu wystawionej faktury pro-forma. Towary z naszego magazynu wysyłamy w ciągu 3 dni. Towary zamówione z europejskich magazynów wysyłamy w 24 godziny po otrzymaniu ich od naszych partnerów.
  • Z uwagi na charakter "sklepu" (platforma B2B służąca zamówieniom specjalistycznego towaru i sprzętu dla profesjonalistów) nie ma możliwości zwrotu kupionego u nas towaru. Określenie "sklep" używane jest umownie, a niniejsza strona jest platformą służącą do ułatwienia wyboru i złożenia zamówienia. Z uwagi na charakter "sklepu" (platforma B2B służąca zamówieniom specjalistycznego towaru i sprzętu dla profesjonalistów) nie ma możliwości zwrotu kupionego u nas towaru. Określenie "sklep" używane jest umownie, a niniejsza strona jest platformą służącą do ułatwienia wyboru i złożenia zamówienia.

Lagenda B231 (zwana także Lagenda 260) to najwyższy standard w napełnianiu balonów do modelowania. Podaje stabilny strumień powietrza 80 litrów na minutę o stałym ciśnieniu 500kPa (72,5PSI). Pompka ma własne zasilanie akumulatorowe, co pozwala na wygodną pracę w terenie. Można połączyć przewodem B231B (dostępnym oddzielnie) dwa egzemplarze B231 do pracy symetrycznej. Wyposażona jest w programowanie dawki powietrza, co w połączeniu z balonami Sempertex (Mod160, Mod260 lub Mod360) daje zawsze idealnie powtarzalny efekt - każdy balon napełniony tą samą ilością powietrza będzie dokładnie taki sam!

Oferujemy pełną obsługę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W komplecie znajduje się:

  • urządzenie (pompka wraz z wbudowanym akumulatorem),
  • dysza,
  • przewód zasilający
  • torba transportowa
  • polska instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

Urządzenie objęte jest pełną gwarancją producenta, realizowaną w naszym, autoryzowanym serwisie. Zapewniamy stały dostęp do akcesoriów i części zamiennych.

LAG B231