Nowe Szkolenia Balonowe

Nowe szkolenia balonowe

Zapraszamy na szkolenia balonowe!

Ruszamy z nowym działem w naszym sklepie internetowym! Będą to szkolenia balonowe – osobiste i video do pobrania w formacie MP4. Na pierwszy ogień idzie figurka balonowa „Świnka Peppa”. A że dziś mamy 1.04 czyli „Prima aprilis” to szkolenie to można pobrać za darmo. To żart? Czemu nie, ale ten odcinek naprawdę można pobrać i to nie tylko dziś, ale zawsze!

W zamian jedynie prosimy o Wasze opinie. Co chcielibyście w kolejnych odcinkach, co Wam się podoba, a co zupełnie nie. Dodam tylko, że mamy już nakręcone dwa kolejne odcinki i nasz styl nieco już wyewoluował. Odcinek drugi, czyli hulajnoga będzie jeszcze komentowany w trakcie kręcenia przez Alexa, ale już w trzecim, czyli w zajączku głos podłożymy w tle („z offa”, czyli w naszym studio podczas montażu). Dzięki temu dźwięk kręconych balonów nie zagłuszy głosu Alexa.

Sądzę jednak, że z Waszej perspektywy mogą być widoczne rzeczy, których my, naszymi oczami nie widzimy, dlatego piszcie i komentujcie!!! Dzięki temu nasze szkolenia będą coraz lepsze 😊

Nasza strona na Facebook

Dodaj komentarz