Szkolenie osobiste

Ceny widoczne po zalogowaniu

Szkolenie w pracowni Balonolandia w jednej z naszych lokalizacji.

SKU: PW001 Kategoria:

Opis

Szkolenie odbywa się w naszej pracowni i prowadzone jest przez doświadczonego, zawodowego dekoratora balonowego i/lub twistera (zależy od uzgodnionego tematu).

Ogólne zasady:

  • Cena dotyczy jednej osoby przez jeden dzień.
  • Zaczynamy o 10:00 a kończymy o 17:00.
  • Termin szkolenia powinien być uzgodniony min. tydzień wcześniej i nie może kolidować z naszymi terminami zarezerwowanymi przez innych klientów.
  • Obecność jednej dodatkowej osoby (zakładamy, że to „kierowca”) która nie bierze udziału w szkoleniu jest akceptowalna, ale dzieci i zwierzęta prosimy pozostawić w domu pod troskliwą opieką.
  • Balony oraz sprzęt dodatkowy do szkolenia (pompki, konstrukcje itp.) zapewniamy w cenie (aczkolwiek można mieć swoje pomoce, jeśli jest taka potrzeba!).
  • Kawę i ciasteczka też 🙂

Prosimy o zaanonsowanie tematów szkolenia. Opowiadać możemy z marszu o wszystkim, ale osprzęt i akcesoria czasem trzeba przygotować.

Przykładowe tematy szkoleń na start to:

  • absolutne podstawy dla początkujących: postępowanie z balonami lateksowymi i foliowymi, napełnianie balonów powietrzem i helem (wraz z procedurą Hi-Float), komponowanie z nich bukietów balonowych i sprzedaż bukietów balonowych (co mówić klientom, żeby zapobiec re3klamacjom i rozczarowaniom); obsługa popularnych reduktorów, dystrybutorów do helu oraz pompek do powierza; prowadzenie sklepu z balonami;
  • podstawy dekoracji balonowych: podstawowe zasady posługiwania się balonami przy tworzeniu dekoracji (jaki rodzaj balonu do jakiej konstrukcji), girlandy wiązane i balony na konstrukcjach – za i przeciw; komponowanie dekoracji organicznych; wycena dekoracji;
  • podstawy pracy Twistera: elementarz balonów do modelowania, postępowanie z balonami, podstawowe skręty i elementy konstrukcyjne figur balonowych, podstawowe figurki i punkt wyjścia do zaawansowanych figur; wycena figur balonowych;
  • kursy i warsztaty dla zaawansowanych: w tym przypadku omawiamy tematykę telefonicznie i przygotowujemy się do szkolenia/warsztatu.

UWAGA: prezentacje i testy urządzeń Lagenda oraz przegląd oferty Sempertex zawsze robimy bezpłatnie! Prosimy jednak o rezerwację terminu, abyśmy mogli Wam poświęcić czas i uwagę bez rozpraszania się wcześniej umówionymi dekoracjami, dostawami itp.

Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy! 512 697 213 marcin@lagenda.pl

REZERWACJA TERMINÓW

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Szkolenie osobiste”

Może spodoba się również…