Balony Sempertex dla sklepów detalicznych

balony detalicznie

Sempertex Retail Line, to dokładnie te same balony, tak lubiane i poważane przez zawodowych dekoratorów, ale pakowane po 12 sztuk. Opakowanie 12 sztuk jest na świecie najchętniej kupowane przez klientów końcowych.

Balony te adresowane są przede wszystkim do sprzedawców detalicznych, którzy planują sprzedawać te balony w oryginalnych opakowaniach. Sprzedaż w fabrycznych opakowaniach z wyraźnym logotypem jednej z najlepszych firm balonowych na świecie, która poszczycić się może 100% czystością, brakiem sztucznych dodatków i faktem, że jeden z etapów produkcji tych balonów to nasadzanie nowych drzew w lasach deszczowych z całą pewnością podniesie prestiż sklepu.

Opakowania 12 sztuk to także szansa na poszerzenie palety kolorów o te rzadziej używane, bo czasem potrzebne jest kilka balonów danego wzoru czy koloru a otworzyć trzeba by paczkę 50 sztuk. Opakowania 12×12 to szansa na posiadanie szerokiej palety kolorów i mieć możliwość sprzedaży detalicznej pozostałych oryginalnych paczek oraz jednocześnie używania tych balonów do dekoracji.

Oferta 12×12 to 12 paczek po 12 balonów. Balony 12” jednokolorowe sprzedawane są tak jako mix kolorów oraz poszczególne kolory osobno. Nie ma jednak możliwości zakupu 12 opakowań różnych kolorów jako jeden zestaw. Balony w tej ofercie w naszym sklepie oznaczone są 12×12.

Balony Sempertex Retail Line w naszym sklepie.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie oraz mailowo. Zapraszamy sprzedawców detalicznych do szerszej współpracy.

Dodaj komentarz