ZIBI Z-54 profesjonalna stacja napełniająca helem/powietrzem

1 570,00  netto

ZIBI Z-54 profesjonalna stacja napełniająca helem/powietrzem

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: Z-54 Kategoria:

Opis

ZIBI Z-54 profesjonalna stacja napełniająca helem/powietrzem

Wymieszaj powietrze i hel
Ten dystrybutor ma przycisk napełniania powietrzem i helem. Umożliwia to mieszanie dwóch gazów wewnątrz balonu. W ten sposób oszczędzasz drogi hel i świadomie zmniejszasz siłę nośną balonu. Szczególnie w przypadku gigantycznych balonów od Ø 75 cm można zmieszać hel i dużo powietrza, a tym samym zaoszczędzić pieniądze.

Powietrze lub hel
Sprzedając balony i do niektórych rodzajów dekoracji, czasami potrzebujesz taniego powietrza na długi okres przydatności lub helu, jeśli chcesz, aby balony unosiły się w powietrzu. Tutaj po prostu wybierz żądany gaz, naciskając odpowiedni przycisk.

Wysoka moc nadmuchu
Potężna dmuchawa napełnia balony w kilka sekund. Napełnianie helem działają trochę wolniej i dlatego można je dobrze dozować.

Solidna obudowa
Odporna na uderzenia obudowa wykonana z tworzywa ABS jest trwała i optymalnie chroni wnętrze przez długi okres użytkowania.

Po prostu mobilna
Dzięki masie 1,2 kg i zamontowanemu na stałe kablowi Euro urządzenie jest łatwe w transporcie i może być natychmiast używane w dowolnym miejscu.

Elastyczność
Stacja do napełniania ze zintegrowanym na stałe 2-biegunowym kablem Euro oraz plastikowym adapterem do średnich i małych balonów oraz balonów foliowych; Zdejmowany wąż przyłączeniowy helu z reduktorem ciśnienia i manometrem.

Funkcjonalność
Po podłączeniu zasilania urządzenie dostarcza do 3600 l / min. przez otwór do napełniania. Jeśli podłączona jest również butla z helem, balony gazowe można napełnić za naciśnięciem przycisku. Uwaga: napełnianie helem jest możliwe tylko wtedy, gdy urządzenie jest również podłączone do prądu (230V).

Bezpieczeństwo
Urządzenie zostało przetestowane przez TÜV Rheinland i spełnia wysokie standardy „GS” (sprawdzone bezpieczeństwo). Podczas obchodzenia się z butlami z helem należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Pobór mocy
Silnik elektryczny pobiera 500 watów / 230 woltów przy pełnej mocy. Energia elektryczna jest również wymagana do korzystania z helu (zawór elektromagnetyczny).

Made in Germany

Urządzenie zostało zaprojektowane przez firmę ZIBI GmbH, która jako pierwsza w 1974 roku opracowała automatyczną pompkę do balonów i od tego czasu cały czas produkuje profesjonalny sprzęt dla dekoratorów. Dziś jest to część firmy Ballon-Müller AG ze Szwajcarii a zakład produkcyjny mieści się w Bad Säckingenw Niemczech.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ZIBI Z-54 profesjonalna stacja napełniająca helem/powietrzem”